Стаття та мікстейп: Лейбл 99 Records


Перший плейліст присвячено культовому незалежному лейблу 99 (Nine Nine) Records з Нью-Йорка, який за дуже короткий період активності встиг не тільки стати домом для багатьох учасників no wave, dub та avantgarde сцени, але й довгочасним натхненням для незалежної музичної сцени.

Появою лейбл повністю завдячує Еду Балману, котрий створив його на фундаменті свого музичного магазину в районі Ґрінвіч Вілейдж. До цього в будівлі існував дизайнерський шоу-рум Джини Франклін, партнерки Еда.

Магазин продавав вінілові платівки андерґраундної панк-сцени, артистів з лейблу Rough Trade та інших британських рекорд-компаній, вподобаних Едом. Асортимент складався з фанку, дабу та джазу, отже — ідеального ґрунту для появи нового лейблу.

Постійними клієнтами магазину були соліст Sonic Youth — Тьорстон Мур, Нік Кейв і власник компанії звукозапису Def Jam — Рік Рубін. З 1980 по 1984 на лейблі було видано біля 20-ти релізів.

В плейлісті ми пропонуємо познайомитися з кожним представником лейблу, починаючи з шумного аванґардного композитора Ґлена Бранкі й закінчуючи дабовими експериментами Вів’єн Ґолдман.

Підписуйся на статті та вручну зібрану музику:
http://eepurl.com/c77qXr


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *